Za upit stanovi Beograd pronađeno 1804 oglasa

RAKOVICA PETLOVO BRDO 115m2 , T , 208000e

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Petlovo brdo, Omladinsko setaliste, 3.0, 115 m2 sa terasom, dupleks, II od III sprata, eg-gas, telefon,... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC SENJAK 87m2 , T , 360000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata... više

360.000€ (4 137 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PALILULA CENTAR 57m2 , T , 207000e

Centar, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Bulevar despota Stefana, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 57 m2 sa lodjom, XI od XIII spratova, cg, 4... više

207.000€ (3 631 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 11.sprat

PRODAJA, 5.0 STAN U NOVIJOJ ZGRADI, VOZDOVAC

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

U najlepsem i najmirnijem delu Vozdovca nalazi se ova mala oaza zelenila gde je smestena novija zgrada, skladnog arhitektonskog resenja,... više

350.000€ (2 755 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

ODLICAN TROSOBAN STAN – BW DIVA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Diva - prepoznatljiv simbol novog stambenog kompleksa nize gradnje, nudi jedinstveno zivotno iskustvo u srcu Savamale, u okviru prestiznog... više

303.888€ (4 162 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

BW QUARTET 4, 3.0 ODLICAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Quartet 4, luksuzna zgrada u okviru projekta „Beograd na vodi“, nalazi se u centralnom delu kompleksa, u zoni nize gradnje, u blizini Savskog... više

369.000€ (4 670 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN , VUKOV SPOMENIK

Vukov Spomenik, Palilula, Beograd

Stan se nalazi u izuzetno lepoj i odrzavanoj zgradi, u blizini Ivankovacke ulice i Vukovog spomenika. Funkcionalnog je rasporeda, severo-istocno... više

240.000€ (4 528 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

VOZDOVAC VOZDOVAC 115m2 , (T) , 189900e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. uknjizen 1/2 TOME ROSANDICA više

189.900€ (1 651 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • 1.sprat

STAN uknjižen, 2.5-soban, NOVI BEOGRAD BLOK 70A 59m2 , L+T , 190000e

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Prodaja stana Beograd, NOVI BEOGRAD, BLOK 70A, Dr. Agostina Neta, UKNJIŽEN dvoiposoban stan korisne površine 59m2 sa terasom 12m2 i lodjom... više

190.000€ (3 220 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 8.sprat