Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, BW Riviera, 3.0, 120m2, 960000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

960.000€ (8 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 120m²
  • 6.sprat

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97, 35m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više

255.000€ (2 628 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 97m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva, 91m2

Donji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4.0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • vp/2 spratova

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, CG

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova