Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1751 oglasa

STAN SA DVORISTEM NA ODLICNOJ LOKACIJI

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Prodajemo stan na dva nivoa na odlicnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan ima dva zasebna ulaza, svaki po 35m2. Vrlo funkcionalan, sa pripadajucim... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 STAN U PRVOMAJSKOJ, ZEMUN

Zemun, Gornji Grad, Zemun, Beograd

Prodajemo izuzetan porodican stan na odlicnoj lokaciji u Zemunu u Prvomajskoj ulici. Zgrada je odmaknuta od ulice, ususkana u zelenilu, okruzena... više

177.000€ (2 901 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Centar, Vojvode Milenka, 2.0, 45m2, 250000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više

250.000€ (5 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Mutapova, 1.5, 46m2, 225000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131913, I/III, telefon, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više

225.000€ (4 891 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Ekskluzivni luksuzni stan u Beogradu na vodi – 60m² odmah useljiv sa garažo

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se luksuzan stan od 60 m² u prestižnom delu Beograda na vodi, u okviru zgrade Sensa. Stan je kompletno opremljen najkvalitetnijim luksuznim... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

3.0 Vračar, Sime Igumanova, 74m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

3.0, Vračar, Sime Igumanova, 74m2, 5/7, CG, lift, terasa, parking, nov Nov, svetao stan stan s predivnim pogledom u mirnoj novoj zgradi. Cena... više

308.000€ (4 162 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 5/7 spratova

3.0, Depo, Bulevar kralja Aleksandra, 96m2

Depo, Zvezdara, Beograd

3.0, Bulevar kralja Aleksandra,opština, 96m2, 4/6, TP, 2 terase, lođa, lift, renoviran. Potpuno renovoran trosoban svetao stan sa dve terase,... više

325.000€ (3 385 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2

Kneževac, Rakovica, Beograd

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više

112.000€ (3 111 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara, Denkova Bašta - Vojislava Ilića 86m2

Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd

4.0, 86m2(dve lođe), 2/7, CG, lift, klima, interfon,internet, ktv, video nadzor, ostava, podrum. Ulica Vojislava Ilića kao jedna od važnijih... više

280.000€ (3 255 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/7 spratova