Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1751 oglasa

VRACAR VUKOV SPOMENIK 160m2 , L , 595000e

Vukov Spomenik, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Vukov spomenik, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 160 m2 sa lodjom, IV od IV sprata (iznad je tavanski... više

595.000€ (3 718 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4.sprat

STARI GRAD DORCOL 84m2 , 198240e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Brace Baruh, 4.0, 84 m2, bez terase, SUT od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, brzo useljiv,... više

198.240€ (2 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Suteren.sprat

STARI GRAD CENTAR 73m2 , 399000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4.sprat

VRACAR CRVENI KRST 160m2 , T , 590000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vilovskog, 5.0, 160 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, cg sa kalorimetrima,... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 3.sprat

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd – Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda.... više

695.888€ (9 156 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 30.sprat

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – trosoban stan 69m² Lux, novogradnja, Vidikovac, sa

Vidikovac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica).... više

224.500€ (3 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • vp/7 spratova

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića, 75m2

Ćalije, Palilula, Beograd

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje... više

180.000€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/VI cg terasa 130.000 Evra. ID#1530

Miljakovac II, Rakovica, Beograd

Miljakovac 2, Nikole Marakovića Pr/Vi cg terasa 130.000 Evra. Miljakovac II, Nikole Marakovića komforan dvosoban stan adaptiran u trosoban... više

130.000€ (2 203 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/6 spratova

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova