Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1751 oglasa

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjizen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji povrsine 46m². Postoji mogucnost kupovine parking... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Grocka, Boleč, , 3.0, 66m2, 120000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom... više

120.000€ (1 818 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 60m2, 120000 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²

Na prodaju trosoban stan u zgradi

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Prodaje se moderan trosoban stan u prestižnoj zgradi "Libera", sa terasa koja gleda na glavni ulaz u TC "Galerija". Stan se nalazi na atraktivnoj... više

355.000€ (4 863 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 9/16 spratova

Na prodaju troiposoban stan Beli Dvor Dedinje – 3 spavaće sobe, terasa i 2 p

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje... više

650.000€ (4 482 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 145m²
  • 1/1 spratova

- vodzovac sf 2692

Jajinci, Voždovac, Beograd

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem... više

180.000€ (1 417 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 3.sprat

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2, 3/4, EG, terasa, parking. Predivan, svetao, uknjižen stan u novoj održavanoj zgradi. Stan je funkcionalan,... više

126.000€ (3 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

Čukarica, Banovo brdo - Lješka 106m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više

295.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića, 70m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više

204.000€ (2 914 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova