Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1750 oglasa

BW RIVIERA - SPEKTAKULARAN POGLED 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera predstavlja sinonim za kvalitet, prestiz i perfektnu investiciju. Ovaj rezidencijalni stambeno-poslovni objekat je projektovan i... više

1.660.000€ (7 477 €/m²)

  • 4 soba
  • 222m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN NA ZVEZDARI

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-NOVOGRADNJA , 4.0 STAN, AUTOKOMANDA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Na odlicnoj poziciji, u neposrednoj blizini Autokomande, gradi se objekat koji se nacinom i kvalitetom gradnje, uz niz arhitektonskih i estetskih... više

286.700€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

PRODAJA, STUDIO U BW SIMFONIJA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je izuzetno atraktivan studio apartman koji se nalazi u prestiznoj zgradi BW Simfonija u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan se prodaje... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6/

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

399.000€ (3 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Prodaja dvosobnog stana Beograd, potkrovlje 63m2 (uknjiženo 35.5m2), garaža,

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2.... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

Uknjižen dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru – 41 m²

Mirijevo I, Zvezdara, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Vračar - Južni bulevar

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

lux, prostran, svetao prelep stan ID#5655

Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd

Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više

420.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 9/10 spratova

PRODAJA, 4.5 STAN U BORCI

Borca, Palilula, Beograd

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti... više

140.000€ (1 473 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 95m²
  • 5.sprat

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 2.0, 46m2, 138000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 132007, IV/V, lift, uknjizen, nov luks, novogradnja. U ponudi stan u novogradnji povrsine 46m². Postoji mogucnost kupovine parking... više

138.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova