Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1751 oglasa

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Repište - Repiška, 65m2

Repište, Čukarica, Beograd

Čukarica, Repište - Repiška 2.5, 65m2 (tri terase 4m2), 2/2, CG, telefon, interfon Odličan, dvoiposoban stan u novijoj zgradi sa malim brojem... više

190.000€ (2 923 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka, 180m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 4.0, 180m2 + terasa 70m2, VP/2, EG/podno, klima, interfon, video nadzor, alarm, parking U manjoj zgradi... više

950.000€ (5 277 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • vp/2 spratova

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 16

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

167.000€ (2 569 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 89m2, 310000 EUR

Banjica, Beograd

Banjica, 89m2, 4.0, 2/5, EG, Lux. Struktura: Veliki dnevni boravak, 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. U ponudi uz stan idu i... više

310.000€ (3 483 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 4.0, 120m2, 526000 EUR

Tašmajdan, Beograd

Kompletno renoviran stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, lako adaptibilan u dve stambene jedinice. Dva parking mesta u dvorištu... više

526.000€ (4 383 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 64m2, 155088 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

155.088€ (2 423 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 3.5, 115m2, 208000 EUR

Petlovo Brdo, Beograd

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne... više

208.000€ (1 808 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova