Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1765 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, 2.0, 51m2, 120000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjizen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjizen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog... više

120.000€ (2 352 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Zvezdara, Mirijevo, Vlastimira Đuze Stojiljkovića, 3.0, 115m2, 162000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više

162.000€ (1 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 1.5, 110m2, 450000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125321, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 2 soba
  • 110m²

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 2.0, 54m2, 150000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125479, SUT/III, uknjizen. STAN U SUTERENU...Uknjizen na 30m2 +24 m2 koji du na legalizaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

150.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 3.0, 64m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126058, IV/V, lift. Atraktivan dvostran stan u novoj lepoj modernoj zgradi na odlicnoj lokaciji. Na minut od Bulevara. Na 100ak... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Krunska, Kumanovska, 4.0, 105m2, 485000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125544, I/V, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se prostran i svetao cetvorosoban stan povrsine... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 2.5, 51m2, 115000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima,... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Jovanke Radaković, 2.0, 57m2, 108000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjizen. Odlicna lokacija. Izlaz na dvoriste, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje... više

108.000€ (1 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Zvezdara, Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 595000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i... više

595.000€ (4 407 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/4 spratova

Stari grad, Dorćol, Gospodar Jovanova, 5.0, 119m2, 408000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124682, VIII/XII, lift(2), terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, deljiv, stambena zgrada. Stan sa pogledom... više

408.000€ (3 428 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 8/12 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova