Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1749 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN U NOVOGRADNJI, VRACAR

Crveni Krst, Vracar, Beograd

U novogradnji izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na granici Cubure i Juznog Bulevara, prodajemo veoma lep stan, skladne strukture. Vrhunski... više

225.000€ (3 947 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

STAN CUKARICA SREMČICA 81m2 , 105000e

SremČica, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više

105.000€ (1 296 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 4.sprat

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

TC Stadion, 125m2, 310.000 EUR, 2 parking mesta

Zaplanjska, Beograd

Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem... više

310.000€ (2 480 €/m²)

  • 3 soba
  • 125m²

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

NBG, Blok 63, dvoiposoban

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj... više

199.000€ (3 015 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 108m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par... više

419.000€ (3 879 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 2/3 spratova

Stan za prodaju Dedinje ID#199472

Dedinje (Beli dvor), Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Dedinje Na Dedinju, u ulici Diane Budisavljević na prodaju etažni stan. Stan se sastoji: - od prizemlja - površine 60m2 gde... više

880.000€ (4 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • Prizemlje/3 spratova

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, Crveni krst, 3.0 78m2+ PDV ID#1594

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zadovoljstvo nam je da vam ponudimo novogradnju izuzetnog kvaliteta gradnje, koriste se najkvalitetniji materijali, energetski pasoš, daljinsko... više

323.802€ (4 151 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 78m²
  • 2/6 spratova