Za upit stanovi Beograd do evra sa slikom pronađeno 1760 oglasa

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića, 93m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3.0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan... više

200.000€ (2 150 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, centar - Cvijićeva 1.0, 47m2 (lođa 9m2), 5/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking. Klasičan jednosoban stan, mogućnost... više

185.000€ (3 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 5/9 spratova

DUPLEKS 90m², IV sprat, Obrenovac (GARAŽNO MESTO) – 125.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni... više

125.000€ (1 388 €/m²)

  • soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Porodični stan na odličnoj lokaciji, 65m², I sprat – Beograd, Surčin - 14

Surčin, Beograd

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

149.000€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, IV sprat, 84.92m² - 140.118€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se dvoiposoban stan površine 84.92m², u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji,... više

140.118€ (1 668 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 4/4 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Neimar, Janka Veselinovića, 4.0, 103m2, 387000 EUR

Neimar, Beograd

Dupleks, moderna novogradnja na odličnoj lokaciji, deo ulice ispred zgrade u nezoniranoj parkig zoni. Ovaj stan se sastoji u donjem delu od... više

387.000€ (3 757 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nedeljka Čabrinovića, 5.0, 132m2, 316000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više

316.000€ (2 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Nedeljka Gvozdenovića, 2.0, 59m2, 175000 EUR

Bežanijska Kosa 3, Beograd

Na prodaju dvosoban stan za kompletno renoviranje, bez terase, korisne površine 59 m2, na početku ulice Nedeljka Gvozdenovića, u uredno održavanoj... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 5/5 spratova