Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Stan na prodaju – Vojvode Vlahovića, blizu okretnice 26 i restorana Rich

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više

170.000€ (3 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 59m2, 159300EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131327. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

159.300€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 49m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 47m2, 181685 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

181.685€ (3 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Karaburma, Pera Ćetkovića, 3.0, 57m2, 159900EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija... više

159.900€ (2 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²

Zemun, Gornji grad, Mačvanska , 3.0, 83m2, 160000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 117985, I/I, terasa, uknjizen, tavan, ostava, dvorisna zgrada. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se prodaje stan na prvom spratu... više

160.000€ (1 927 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/1 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Dobrivoja Petkovića, 2.0, 67m2, 160000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u... više

160.000€ (2 388 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Karaburma, Dr Đorđa Joanovića, 3.0, 72m2, 160000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 127362, IV/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Prodaje se komforan trosoban stan u dupleksu na cetvrtom spratu... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

1.5, 43m2(25m2+18m2 galerija), prizemlje, grejanje na struju, klima, internet, ktv, ostava u dvorištu Dubljanska ulica proteže se između ulica... više

171.000€ (3 976 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • Prizemlje

Vračar, Čubura, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130832, PR/, uknjizen. Stan na super lokaciji nedaleko od Cuburskog parka i Hrama Svetog Save. Smesten je u prizemnom objektu,... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat