Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1827 oglasa

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona, 37m2

Kopitareva Gradina, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kopitareva gradina - Džorža Vašingtona 2.0, 37m2 + lođa 10m2, PR/5, EG, telefon, interfon Prodaje se kompletno renoviran stan... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Surčin, Ledine, Kolumbova, 3.0, 63m2, 151200EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban... više

151.200€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 39m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 1.0, 39m2 (terasa 4m2), TA, lift, 3/6, podrum Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, udaljen svega... više

172.000€ (4 410 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 3/6 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Kačerska, 1.0, 46m2, 161900 EUR

Voždovačka Crkva, Beograd

Nov, neuseljavan stan u maloj, mirnoj zgradi, funkcionalan, poseduje open space - dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu trpezariju, kupatilo... više

161.900€ (3 519 €/m²)

  • 1 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Zvezdara, Konjarnik, Glasinačka , 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova