Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

119.690€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 63m2, 116550EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

116.550€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²

Rakovica, Centar, Mile Dimić, 1.5, 63m2, 120000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju.... više

120.000€ (1 904 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

hitno nov stan cena dogovor ID#5709

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 4/4 spratova

1.5 Vojvode Vlahovića, 37m2, uknjižen ID#1566

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vojvode Vlahovića, koji se nalazi na prizemlju stambene zgrade novije gradnje, stan je po strukturi... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

VOZDOVAC JAJINCI 66m2 , T , 130000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Jajinci, Jakova Galusa, 3.5, 66 m2, terasa od 10 m2, PR od III sprata, eg, bez lifta, interfon, uknjizen... više

130.000€ (1 969 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa, 76m2

Resnik, Rakovica, Beograd

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan... više

130.000€ (1 710 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • vp/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 64m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog... više

130.000€ (2 031 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 44m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više

120.000€ (2 727 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Suteren/3 spratova

Braće Jerković, odličan stan 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više

130.000€ (2 765 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/7 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 1.5, 36m2, 117000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen... više

117.000€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova