Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1831 oglasa

PRODAJA, 2.0 STAN JULINO BRDO

Julino Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaje se 2.0 stan u ul. Marine Velickovic, Julino Brdo. Odlican stan sa jako funkcionalnom rasporedom .Izvorno stanje.Odlicna lokacija u neposrednoj... više

125.000€ (2 551 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra, 39m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 6/6 spratova

Palilula, Borča, Kikindska, 2.0, 55m2, 132000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Labudovo brdo, Serdar Janka Vukotića, 55m2 + galerija 15m2 ID#1642

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 13/14 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 32m2, 118400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124439, PR/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U prizemlju ima u ponudi i 47,58m2.Nacin finansiranja... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2, 3/4, EG, terasa, parking. Predivan, svetao, uknjižen stan u novoj održavanoj zgradi. Stan je funkcionalan,... više

126.000€ (3 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovica, 2.0, 57m2, 119500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 129668, PR/, renoviran, stara gradnja, dvoriste/basta, Adaptibilanu u 3. Stan se nalazi u neukopanom prizemlju i ima sopstveno... više

119.500€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Palilula, Borča, Milana Toplice, 3.0, 66m2, 119900EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 101599, II/II, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking. UKNJIZEN... više

119.900€ (1 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković , 1.5, 49m2, 119900EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu... više

119.900€ (2 446 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova