Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

PRODAJA, IZUZETAN DUPLEKS 157M2, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Prodajemo cetvorosoban dupleks sa dva ulaza kod Liona, na jednoj od najprestiznijih lokacija na Zvezdari. Stan je dizajniran sa ciljem da pruzi... više

410.000€ (2 611 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • 5.sprat

STARI GRAD CENTAR 108m2 , 2T , 465000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više

465.000€ (4 305 €/m²)

  • 5 soba
  • 108m²
  • 3.sprat

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

465.990€ (3 503 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

Staru Grad, Dorćol - Cara Uroša 110m2+15m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

3.0, 110m2 + terasa 15m2, 4/4, duplex, TA, interfon, internet, ktv, klima Ovo potkrovlje iz bajke se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu mirne... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova

Lux stan u Belvilu 106kvm ID#25416

Belville, Novi Beograd, Beograd

Izuzetan trosoban stan koji pruža savršen komfor i luksuz. Stan ima dva kupatila, veliku vešernicu i garderober što stanu doprinosi organizovaniji... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova

Vračar, Crveni krst, , 3.0, 83m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan povrsine... više

399.000€ (4 807 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Čubura, , 4.0, 84m2, 399000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 105194, I/I, terasa, uknjizen, luks renoviran, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, stambena zgrada. **LUX 4.0... više

399.000€ (4 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 1/1 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , 2L , 470000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više

470.000€ (3 309 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Palilula, Karaburma, Patrisa Lumumbe, 4.0, 175m2, 400000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 72919, IV/IV, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Prodaje se jedinstven lux stan u jednom nivou na Karaburmi.... više

400.000€ (2 285 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • 4/4 spratova