Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 110m2, 4.0, 5/6, CG, uknj.

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, uknjižen četvorosoban stan od 101m2, sa dve lođe koje nisu u kvadraturi pa ima 110m2.Na petom spratu... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5/6 spratova

Cara Uroša, 3.0, 110m2+15m2 terasa, uknj

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol, Cara Uroša, moderan, trosoban penthaus uknjižen na 110m2 plus terasa od 15m2 koja nije ušla u kvadraturu. Na četvrtom... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 110m2, 415000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Četvorosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija kod Vukovog spomenika. Stan čine veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5/7 spratova

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka, 102m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4.0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan... više

415.000€ (4 068 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 4/5 spratova

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića, 5.0, 163m2, 4/4, Lux

Konjarnik, Beograd

Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Živka Davidovića 5.0, 163m2, 4/4, CG (kompletno namešten) Prodaje se svetao kompletno namešten stan, zgrada... više

370.000€ (2 269 €/m²)

  • 5 soba
  • 163m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 3.5, 98m2, 355300EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više

355.300€ (3 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

Vukov spomenik, nov stan 109m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom,... više

416.380€ (3 820 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 4/6 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 95m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna... više

417.000€ (4 389 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 2/6 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska, 105m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran... više

419.000€ (3 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša, 103m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više

419.000€ (4 067 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 103m²
  • 2/3 spratova

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat