Za upit stanovi Beograd 50000 pronađeno 1819 oglasa

za ORDINACIJU, pp, kao investicija LUX ID#5692

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako... više

360.000€ (3 461 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga, 71m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 4.0, 91m2, 364000EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih... više

364.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 6/7 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

Savski venac, Centar, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 129163, IV/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada.... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , T+L+2b , 380000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1.sprat

Stari grad, Centar, Hilandarska, 2.5, 70m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više

350.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Vračar, SC Vračar, , 4.0, 121m2, 350000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano... više

350.000€ (2 892 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 350000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

350.000€ (4 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Šumice, Ozrenska, 4.5, 142m2, 352000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 99534, VII/VII, dupleks, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno... više

352.000€ (2 478 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 7/7 spratova

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 3.5, 98m2, 352800EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan... više

352.800€ (3 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 6/6 spratova