Kaludjerica, Grocka, Beograd
Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više
124.500€ (1 705 €/m²)
Hram, Vracar, Beograd
Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. uknjizen 2/4 SUMATOVACKA više
235.000€ (3 615 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni... više
115.000€ (3 285 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi.... više
130.000€ (2 500 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više
97.130€ (2 428 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53... više
108.900€ (1 251 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više
70.000€ (2 413 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više
540.500€ (5 750 €/m²)
Veliki Park, Kragujevac
Prodaje se namešten jednoipodoban stan na top lokaciji - kod Velikog parka. Strukturu stana čine: - kuhinja - trpezarija sa dnevnim boravkom... više
88.000€ (2 000 €/m²)
Centar, Zlatibor
Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više
98.000€ (2 227 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više
170.000€ (5 151 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više
97.350€ (1 650 €/m²)