Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1312 oglasa

Novi Sad, Podbara, Jug Bogdanova, 1.5, 29m2, 70000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 125386, II/. Prodaje se jednoiposoban stan na podbari u Jug Bogdana. Poseduje izdvojenu spavacu sobu. Grejanje je na struju(... više

70.000€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 434000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

434.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Vračar, Crveni krst, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 540500 EUR

Crveni Krst, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

540.500€ (5 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Prodaje se jednoipodoban stan kod Velikog parka

Veliki Park, Kragujevac

Prodaje se namešten jednoipodoban stan na top lokaciji - kod Velikog parka. Strukturu stana čine: - kuhinja - trpezarija sa dnevnim boravkom... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 5/5 spratova

Kompletno opremljen stan – kod Akva parka

Akva Park, Jagodina

Prodaje se izuzetno funkcionalan i moderno opremljen stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Akva parka i kompletne... više

58.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Renoviran 2, 5-soban stan 59m² – Novo Naselje, funkcionalan, svetao, idealan

Novo Naselje, Novi Sad

Predstavljamo Vam izuzetno kvalitetno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najtraženijih i najuređenijih lokacija... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 7/11 spratova

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odličan dupleks u blizini Doma zdravlja

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/6 spratova

SALONSKI STAN NA STAPARSKOM PUTU

Mlake, Sombor

Prodaje se salonski stan od 104m2 na lepoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa manjim brojem stanova. Stan čine predsoblje, centralna... više

89.000€ (855 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova