Za upit stanova poslednjih 3 dana pronađeno 1250 oglasa

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 45,67m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje... više

159.850€ (3 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada, 106m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano... više

325.000€ (3 066 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/8 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Stan BULEVAR NEMANJIĆA

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u blizini parka Svetog Save. Nedaleko su tržni centar Delta Planet, pijaca, škola, kao i mnogobrojni ugostiteljski... više

72.000€ (1 440 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 89,88m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom.... više

158.190€ (1 777 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097265. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu ulazi i garaža od 18m2. Može kupovina i bez nje. Oglašavamo... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Knez Mihailova, duplex, odlična investicija ID#1523

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban stan od 170m2, (uknjiženo... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova