Za upit stanova Novi Sad Salajka pronađeno 37 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 150000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093385... Objavljena cena plus 3% provizije... Prodaje se kompletno namešten uknjižen stan. Stan poseduje spavaću sobu, prostran... više

150.000€ (3 658 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101506 CENA 160000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3 % Na prodaju je prostran i svetao stan, odmah useljiv, smešten na izuzetnoj... više

160.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 2/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101361 - CENA stana 120.000 + 3% agencijske provizije. SA PARKING MESTOM. Uknjižen jednoiposoban lepo održavan stan u odličnoj... više

120.000€ (3 076 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Oglas

Salajka, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban, uknjižen stan površine 29m², smešten na prvom spratu u mirnom delu naselja Salajka. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću.... više

76.600€ (2 641 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 236900€

Salajka, Novi Sad

NEUSELJAVAN , OPREMLJEN , GARAZA , SALAJAKA. Agencijska oznaka 1060391, prodaje se troiposoban stan koji je trenutno u funkciji trosobnog .... više

236.900€ (2 961 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/5 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Salajci, 43m2

Salajka, Novi Sad

Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 43 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Ova nekretnina... više

142.800€ (3 320 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Salajka, Novi Sad

Nov, uknjizen, neuseljavan dvoiposoban stan SALAJKA Agencijska oznaka 1101570. CENA: 190.000e + agencijska provizija 3%. Dvorisno orijentisan.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad - Luksuzan, penthous stan sa bazenom ID#1001092

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi četvorosoban penthouse stan u centru grada sa bazenom i spa centrom, namešten... više

1.500.000€ (8 875 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 169m²
  • 4.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 116000€

Salajka, Novi Sad

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije... Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija... više

116.000€ (1 432 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 193120€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093690 Uknjižen dvoiposoban stan na Salajci, u blizini Partizanske ulice i Sentandrejskog puta. Grejanje na gas, mali računi.... više

193.120€ (2 574 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101539 CENA 360.000e +3% agencijska provizija. Prodaje se KOMPLETNO OPREMLJEN porodičan četvorosoban stan na Salajci. Zgrada... više

360.000€ (3 564 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 136000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100424 Cena stana 136.000 +3% agencijske provizije. . Na prodaju kompletno opremljen novim stvarima dvosoban stan na Salajci,... više

136.000€ (3 162 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova