Za upit stanova Novi Sad Salajka pronađeno 37 oglasa

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 43m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129718, II/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

133.610€ (3 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 5.0, 139m2, 398770EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129722, PK/, u izgradnji. Na prodaju klasican cetverosoban stan 139,43m2 u izgradnji na Salajci. U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

398.770€ (2 868 €/m²)

  • 5 soba
  • 139m²

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 3.0, 58m2, 177162EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129726, IV/, u izgradnji. Na prodaju klasican trosoban stan 57,52m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

177.162€ (3 054 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Salajka, Kisačka , 3.0, 140m2, 320000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odlican moderno uredjen... više

320.000€ (2 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 140m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 42m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129721, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

133.610€ (3 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 2.0, 44m2, 140000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 117904, III/, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno moderno opremljen stan, povrsine 43m2 na trecem... više

140.000€ (3 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Prodaje se luksuzan stan na Salajci - 103m2

Salajka, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više

244.800€ (2 376 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Prodaja četvorosobnog stana Novi Sad – Delux novogradnja 101m2 zakupac, odli

Salajka, Novi Sad

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten... više

339.000€ (3 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova u Novom Sadu - fantastičan trosoban stan 71m2, 2 kupatila, 2 t

Salajka, Novi Sad

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan... više

164.800€ (2 321 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 127100€

Salajka, Novi Sad

Dvosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN Agencijska oznaka 1100555. CENA: 127.100e + agencijska provizija 3%. Stan poseduje veću dnevnu sobu, kuhinju,... više

127.100€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 165000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102570 - Cena 165.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Salajci.... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova