Za upit stanova id Beograd pronađeno 1772 oglasa

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat

Savski venac, Centar, Lomina , 4.5, 93m2, 399000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se odličan, četvoroiposoban, salonski stan na prvom spratu od tri, u očuvanoj predratnoj zgradi, u Lominoj ulici. Sastoji se od dnevnog... više

399.000€ (4 290 €/m²)

  • 5 soba
  • 93m²
  • 1/3 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 85m2 , T , 260000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

ZEMUN DONJI GRAD 52m2 , 230000e

Donji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki... više

230.000€ (4 423 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 64m2

Lion, Zvezdara, Beograd

2.5, 64m2(tri terase), 6/7, lift, grejanje na struju, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini... više

199.700€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Prodaja trosobnog stana Beograd na vodi BW EDEN

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više

369.000€ (4 555 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 81m²
  • 5/18 spratova

- zvezdara sf 2634

Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više

127.000€ (4 535 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

SALONAC U MAKEDONSKOJ ULICI

Centar, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u samom srcu grada, u najlepsem delu Makedonske ulice. Smestena je u visokom prizemlju, u lepoj i ocuvanoj zgradi iz predratne... više

280.000€ (3 636 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 61m2, 82500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

82.500€ (1 352 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/2 spratova