Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1889 oglasa

Nov, odmah useljiv stan sa povraćajem PDV-a i otplatom na rate!!!

Vašarište, Jagodina

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više

119.669€ (1 259 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 7/8 spratova

LUKSUZNA SKY VILLA NEKRETNINA U ZGRADI BW PERLA - BEOGRAD NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Perla - premium stambeno-poslovni objekat Beograda na vodi sa direktnim izlazom na Sava Promenadu. Zgrada raspolaze sa 189 stambenih jedinica... više

1.446.888€ (7 057 €/m²)

  • 4 soba
  • 205m²
  • 24.sprat

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

LEKINO BRDO, VOZDOVAC, PETOSOBAN STAN

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam... više

518.000€ (3 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

184.645€ (2 978 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Čukarica, Banovo brdo - Lješka 106m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, 106m2 plus ulazna terasa, pr/1, grejanje na gas, klima, ktv, internet, interfon. Banovo brdo je urbano naselje i centar opštine Čukarica,... više

295.000€ (2 783 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.90m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 32.9m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

65.800€ (2 056 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 34.02m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

68.040€ (2 001 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 29,52m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

59.040€ (2 035 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 31.02m2 sa galerijom

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

62.040€ (2 001 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova