Brzeće, Kopaonik, Kopaonik
U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku.... više
149.520€ (2 020 €/m²)
Brzeće, Kopaonik, Kopaonik
U ponudi lux novogradnja - stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku.... više
77.380€ (2 036 €/m²)
Kalenić, Vračar, Beograd
Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 319m2 (dvorište 76m2 i atrijum 66m2), CG, lift, PR/6 Sjajna prilika! Nudimo vam luksuzan stan sa dvorištem... više
1.000.000€ (3 134 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija... više
68.450€ (1 850 €/m²)
Vašarište, Jagodina
TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i... više
82.160€ (829 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više
92.500€ (1 850 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
92.500€ (1 850 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje.... više
360.500€ (3 081 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više
160.000€ (2 500 €/m²)
Učiteljsko Naselje, Beograd
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više
204.999€ (3 153 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više
275.000€ (5 092 €/m²)
Kneza Miloša, Beograd
Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više
399.000€ (3 800 €/m²)