Za upit stanova Bulevar zorana djindjica pronađeno 47 oglasa

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe... više

146.000€ (2 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 5/10 spratova

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

Na prodaju troiposoban stan- Svetosavski park

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

**Prodaja troiposobnog stana – Bulevar Nemanjića, Niš** Na prodaju troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu – Bulevar Nemanjića,... više

180.000€ (2 117 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 7/10 spratova

Trosoban stan, panoramski pogled, Bulevar

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 18/19 spratova

Stan na bulevaru Nemanjića, 2.5, 62 m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na bulevaru Nemanjića, u blizini pijace na Trošarini, 62 m2na lokaciji pogodnoj kako za porodični život tako i za izdavanje.... više

111.500€ (1 798 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Nov 5.0 stan na Bulevaru Nemanjica

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi... više

361.200€ (2 345 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju stan u blizini Delta planeta

Bulevar Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan stan površine 39m² na odličnoj lokaciji, u zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao i praktičnog rasporeda. Trenutno... više

98.000€ (2 512 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 5.sprat

3.0 Bulevar Nemanjića, Dom Zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta... više

169.000€ (1 898 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • Prizemlje

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 71m2. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i... više

146.400€ (2 061 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Stan u Duvaništu iza Osnovne škole Duško Radović

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba,... više

100.000€ (1 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,... više

123.720€ (2 062 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Dva stana u jednom, Vizantijski bulevar kod Rode, 82 m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan, koji čine dva stana u jednom, na Vizantijskom bulevaru kod TC Roda, na odličnoj poziciji za život,... više

142.800€ (1 741 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova