Za upit stanova Bulevar zorana djindjica pronađeno 47 oglasa

Trosoban, Duvanište, peti sprat, lift

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a. U neposrednoj blizini stana nalazi... više

110.000€ (1 864 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 14/14 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, Duvanište, 43m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova... više

117.000€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Odličan dvoiposoban stan u novogradnji kod Pantalejske crkve, 52m2, 2.sprat

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju dvoiposoban stan u kući na Panteleju, 60m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 71m2. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i... više

146.400€ (2 061 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Dupleks, park Svetog Save, 151 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju duplex stan u blizini parka Svetog Save, 151 m2. Stan se nalazi na 7.i 8. spratu novije zgrade sa panoramskim liftom i sastoji se... više

242.100€ (1 603 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 7.sprat

3.5, stan duplex u blizini Delta Planet-a, 86m2

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, DUPLEX, na početku Bulevara Nemanjića, u blizini marketa LIDL, pijace Boško Buha, Doma zdravlja, Delta... više

140.000€ (1 627 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 10/11 spratova

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan 62m2, Pantelej

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposobni stan, ukupna površina je 62m2. Stan se nalazi na lepoj, mirnoj lokaciji za stanovanje... više

120.000€ (1 935 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 4/8 spratova

3.0. Somborski Bulevar

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi...... više

126.000€ (1 247 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5.sprat

Stan 84m2, Vizantijski bulevar

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe,... više

181.000€ (2 154 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat