Dedinje, Savski Venac, Beograd
7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više
1.050.000€ (2 845 €/m²)
Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više
147.900€ (1 700 €/m²)
Blok 65, Beograd
Veoma komforan stan u lux naselju West 65, kvalitetan, čine ga dnevni deo - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, odvojena spavaća soba, kupatilo... više
289.000€ (4 587 €/m²)
Botanicka Basta, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Botanicka basta, Bulevar despota Stefana, 3.0, 85 m2 sa terasom i lodjom, IV od XIII spratova, cg, tel,... više
275.000€ (3 235 €/m²)
Centar (uži), Beograd
Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta,... više
230.000€ (4 791 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Karaburma, Marijane Gregoran, trosoban dupleks, uknjižen na 49m2, mereno sa dve terase i potkrovljem ukupno 75m2. Na petom je spratu od pet,... više
165.000€ (3 367 €/m²)
Kluz, Zvezdara, Beograd
Na prodaju je šarmantan trosoban stan u predivnom delu Beogradu na Zvezdari koji nudi blizinu sadržaja, parkova i živahne zajednice. Otkrijte... više
275.200€ (3 200 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
127.500€ (3 269 €/m²)
Dušanovac, Voždovac, Beograd
1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više
142.000€ (4 303 €/m²)
Kaludjerica, Grocka, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više
149.000€ (1 862 €/m²)
Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd
Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan... više
76.000€ (1 013 €/m²)
Medaković Ii, Beograd
Agencijski ID: 85812, IV/IV, dupleks, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901... više
98.000€ (2 177 €/m²)