Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Vračar, centar - Smiljanićeva, 42m2

Vračar centar, Vračar, Beograd

Vračar, centar - Smiljanićeva - EKSKLUZIVNA PRODAJA! 1.0, 42m2, 3/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan jednosoban stan... više

199.000€ (4 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 7.0, 172m2, 565000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93207, IV/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena... više

565.000€ (3 284 €/m²)

  • 7 soba
  • 172m²
  • 4/4 spratova

Retenzija – 197kvm (dva stana) ID#26912

Retenzija, Zemun, Beograd

Izuzetno interesantna dva stana sa jednim ulazom, na prestižnoj lakaciji na Retenziji, PR+I+II+velika terasa. Zgrada iz 2003. godine, grejanje... više

650.000€ (3 299 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 197m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 180kvm+ 2a ID#24931

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2ara (osećaj privatne kuće), četvoroiposoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Savski venac, Brankov most - Karađorđeva 36, 41m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

1.0, 36.41m2, 3/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum. Karađorđeva ulica je na par minuta od Savske promenade sa jedne... više

164.000€ (4 555 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 36m²
  • 3/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića, 57m2

Denkova Bašta, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića 2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor U ponudi... više

239.000€ (4 192 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 8/8 spratova

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 62m2

Blok 58, Novi Beograd, Beograd

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/10 spratova

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

BW ALEGRA - EKSKLUZIVAN 5.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

504.888€ (4 007 €/m²)

  • 5 soba
  • 126m²
  • 8.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 65 61m2 , 380000e

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 61 m2, bez terase, XIV od XXX spratova, cg, telefon,... više

380.000€ (6 229 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 14.sprat

EKSKLUZIVAN STUDIO U BEOGRADU NA VODI – BW BELLA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Bella – nov stambeno – poslovni objekat koji pripada premium bloku u okviru kompleksa Beograd na vodi. Ova moderna zgrada,... više

219.888€ (5 235 €/m²)

  • Garsonjera
  • 42m²
  • 14.sprat