Mirijevo III, Zvezdara, Beograd
Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. više
120.000€ (2 264 €/m²)
Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd
Prodaje se stan u Ulici Pavla Savica, na Zvezdari. Syruktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. U cenu stana... više
110.000€ (2 820 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više
524.000€ (4 000 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više
385.000€ (2 500 €/m²)
Zemun polje, Zemun, Beograd
Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten... više
160.000€ (1 538 €/m²)
Stari Grad, Stari Grad, Beograd
Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu stana od 73m2 izmerene povrsine(uknjizen na 64m2) na jednoj od najvrednijih starogradskih... više
298.000€ (4 082 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više
520.000€ (3 058 €/m²)
Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd
4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više
430.000€ (4 134 €/m²)
Banjica, Voždovac, Beograd
Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske... više
197.000€ (2 345 €/m²)
Ćukovac, Beograd
Komforan, četvoroiposoban stan povrsine 116m2. Nalazi na 2/3 sprata u stambenoj zgradi u izgradnji sa samo četiri stana. Prema građevinskom... više
368.880€ (3 180 €/m²)
Bežanijska Kosa I, Beograd
Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više
253.555€ (3 622 €/m²)
Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više
219.626€ (3 660 €/m²)