Za upit stanova Beograd vlasnik stanova pronađeno 1823 oglasa

Stari grad, Atelje 212 - Milutina Bojića 78m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 78 m2 (terasa), 4/4, CG, lift, interfon, internet, KTV, klima, bez ulaganja Nepokretnost je smeštena u lepoj, kratkoj i slepoj ulici Milutina... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 47m2, 86950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130494, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

86.950€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Trosoban, Višegradska ID#1565

Autokomanda, Savski Venac, Beograd

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta... više

235.000€ (3 133 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Voždovac, Šumice, Rada Neimara, 3.0, 75m2, 390000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 92629, II/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza. Стан има одличан распоред просторија, у једном делу је велики дневни боравак... više

390.000€ (5 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 49m2, 181300EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 51m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 2.0, 51m2 (terasa 3m2), 1/4, norveški radijatori, interfon, podrum, parking U ponudi odličan renoviran... više

149.000€ (2 921 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Labudovo brdo, Serdar Janka Vukotića, 55m2 + galerija 15m2 ID#1642

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 13/14 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova