Za upit stanova Beograd novogradnja pronađeno 494 oglasa

3.0, Vitanovačka, 71, 20m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima... više

200.541€ (2 824 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, TROSOBAN EKSLUZIVAN STAN

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, trosoban stan, koji se nalazi na prvom spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Ukoliko zelite... više

587.565€ (4 485 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 1.sprat

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa,

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više

138.000€ (2 875 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

142.290€ (2 736 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

332.800€ (2 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 123m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

155.800€ (2 733 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

119.690€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova