Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1831 oglasa

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 130000 EUR

Učiteljsko Naselje, Beograd

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - početak radova je 15. mart 2026. očekivani završetak do kraja 2026. godine. Zgrada je niža, četiri... više

130.000€ (3 170 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Grocka, Leštane, Dusana Petrovica Saneta, 1.0, 30m2, 51000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više

51.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

ZEMUN PRVOMAJSKA 86m2 , 199000e

Prvomajska, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

199.000€ (2 313 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 5.sprat

Centar, 2.0, sa dva parking mesta

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 862 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat

Vračar, Kalenić pijaca, , 2.0, 40m2, 230000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, podrum,... više

230.000€ (5 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/6 spratova

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U BLOKU 23, NOVI BEOGRAD

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo odlican trosoban stan na trecem spratu u zgradi jako kvalitene gradnje u blizini Sava Centra I Arene. Nepokretnost je delimicno adaptirana... više

264.000€ (3 771 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²