Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1831 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.5, 64m2, 155088 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

155.088€ (2 423 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka, 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 49m2, 153000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjizen, podrum, stambena zgrada. U najlepsem delu Brace Jerkovic,prodaje se uknjizen stan,u... više

153.000€ (3 122 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove, 45m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 2.0, 45m2, VPR/2, norveški radijatori, klima, interfon U ponudi odličan dvosoban stan na traženoj lokaciji.... više

175.000€ (3 888 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • vp/2 spratova

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e

Sumice, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2.sprat

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 4.0, 123m2, 713400 EUR

Blok 65, Beograd

U ponudi je deluxe sređen stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa... više

713.400€ (5 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 14/40 spratova

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 112m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 4.0, 112m2 (terasa 28m2), 9/22, CG, klima, lift, telefon interfon, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

386.000€ (3 446 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 112m²
  • 9/22 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 55.41m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu... više

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences), 117m2 - Prestige belongs in th

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka (BW Residences) - Prestige belongs in the first row by the river 4.0, 117m2 (terrace 6m2), 6/20,... više

950.000€ (8 119 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 6/20 spratova