Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1831 oglasa

Zvezdara, Kluz, Madridska, 0.5, 25m2, 126000 EUR

Kluz, Beograd

Na prodaju nameštena garsonjera na 5. spratu, kod Aviv parka, u novoizgrađenom kompleksu,"ALPHA city", sa odličnim pogledom ka centru Beograda.... više

126.000€ (5 040 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 5/5 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 1.5, 36m2, 117000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen... više

117.000€ (3 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, , 4.0, 160m2, 1390000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129177, XV/, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam nekretninu... više

1.390.000€ (8 687 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 15.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-NOVOGRADNJA , 4.0 STAN, AUTOKOMANDA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Na odlicnoj poziciji, u neposrednoj blizini Autokomande, gradi se objekat koji se nacinom i kvalitetom gradnje, uz niz arhitektonskih i estetskih... više

286.700€ (3 050 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 1.sprat

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića, 97m2 - LUX

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više

329.664€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 2/5 spratova

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova