Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela, 104m2

Zemun polje, Zemun, Beograd

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten... više

160.000€ (1 538 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 104m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 76m2, 150000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u... više

150.000€ (1 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/1 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130592, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

Stari grad, Atelje 212, Milutina Bojića, 3.0, 78m2, 315000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 129862, IV/IV, lift, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada nova, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, stambena zgrada.... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STANA U NASELJU VOJVODE VLAHOVICA

Vojvode Vlahovica, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan od 40m2 u naselju Vojvode Vlahovica. Stan ima odlican raspored sa dve spavace sobe, dnevnom sobom, kuhinjom i kupatilom.... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • 5.sprat

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 64m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu... više

159.500€ (2 492 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • vp/1 spratova

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

STAN CUKARICA ŽARKOVO 74m2 , T , 190000e

Žarkovo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana... više

190.000€ (2 567 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 2.5, 56m2, 168000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Terazije, Balkanska, 2.5, 60m2, 324000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 93774, I/VI, klima, lift, salonski, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada.... više

324.000€ (5 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/6 spratova