Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Nedeljka Čabrinovića, 5.0, 132m2, 316000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više

316.000€ (2 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 5/5 spratova

Novi Beograd, Blok 22, Antifašističke borbe, 3.0, 135m2, 340000EUR

Blok 22, Beograd

Agencijski ID: 121321, VII/VII, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Odlican stan kod Arene uknjizen na 95m2 sa galerijom od dodatnih 40m2,... više

340.000€ (2 518 €/m²)

  • 3 soba
  • 135m²
  • 7/7 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova

VOZDOVAC VOZDOVAC 86m2 , L , 299000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Vozdovacka crkva, 4.0, 86 m2 sa terasom + lodja od 2 m2 koja nije u ovoj kvadraturi, II od... više

299.000€ (3 476 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka, 102m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici... više

450.000€ (4 411 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Centar - Glavna 142m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog... više

280.000€ (1 971 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 4.0, 80m2, 140000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Stan u centru Višnjičke banje, u blizini prevoza, super marketa, pijace, škola, vrtića. Stan ima tri odvojene spavaće sobe, dnevni boravak,... više

140.000€ (1 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²

Čukarica, Žarkovo, Spasenovićeva, 0.5, 20m2, 52000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više

52.000€ (2 600 €/m²)

  • 1 soba
  • 20m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Cerak - Prištinska, 76m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju... više

145.000€ (1 907 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 1/2 spratova