Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 2.5, 64m2, 200000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno... više

200.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Dedinje (blizu stadiona CZ) ID#25141

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Stan površine 134kvm, na poziciji prvog sprata i stan površine 150 m2... više

871.000€ (6 500 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 74m2, 371850 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

371.850€ (5 025 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 3.sprat

Vračar, Južni bulevar - Šumatovačka 57m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom... više

242.000€ (4 245 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • vp/5 spratova

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva, 64m2

Lion, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 3.0, 64m2 (tri terase 8m2), 6/7, grejanje na struju, lift, interfon, parking U ponudi trosoban, izuzetno svetao... više

199.700€ (3 120 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Zemun, Ugrinovačka, Rade Končar, 3.0, 87m2, 190000 EUR

Ugrinovačka, Beograd

U ponudi dvoetažni stan na lepoj lokaciji Zemuna u blizini autobuskih stajališta, škola, vrtića, super marketa. Stan u prizemnom delu ima dnevni... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²

Stari grad, Studentski trg, Višnjićeva, 2.0, 65m2, 270000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 127785, I/V, klima, uknjizen, renoviran, ulaz mermerni, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na izuzetnoj... više

270.000€ (4 153 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

STARI GRAD CENTAR 62m2 , T , 319000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skadarlija, Skadarska, 2.0, 62 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

319.000€ (5 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Stari grad, Skadarlija, Emilijana Josimovića, 6.0, 230m2, 851000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 118271, V/VII, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, moze zamena(), pogodan za pp, deljiv,... više

851.000€ (3 700 €/m²)

  • 6 soba
  • 230m²
  • 5/7 spratova

Luxuzni stanovi malih kvadratura

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz, ul.Bulevara kralja Aleksandra, 2.0, 46,2m2, II/7, lift, CG sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji) , inverter klima i split... više

138.600€ (3 013 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/7 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova