Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Savski venac, Durmitorska, renovirano, 48m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv... više

205.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • vp/6 spratova

JEDINSTVENA NEKRETNINA - KULA BEOGRAD - 4.0

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najekskluzivnijih stanova u zgradi Kula Beograd - St. Regis. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u... više

1.628.888€ (9 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 167m²
  • 19.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 83m2, 289000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 123542, IV/IV, terasa(2), uknjizen, nov luks, stambena zgrada. Svetao i autentican 3.0 stan u srcu Vracara sa pogledom na Hram,... više

289.000€ (3 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

Zemun, Galenika, Lazara Mamuzića, 57m2 ID#1613

Galenika, Zemun, Beograd

Na prodaju dvosoban stan uknjižen na 57 m² građevinske površine i 51 m² korisne površine. Nalazi se u mirnom i lepom delu Galenike, u blizini... više

142.000€ (2 491 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN - ZABLJAK

Beograd

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Crnog jezera, nalazi se jednosoban stan povrsine 51 m2˛, idealan za miran zivot u prirodnom okruzenju... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Botanička bašta - 27. marta 58m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između... više

250.000€ (4 310 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 7/8 spratova