Za upit stanova Beograd bez posrednika pronađeno 1832 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 61m2, 112850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

112.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4.sprat

PRODAJA, BLOK 45, NOV KOMPLETNO OPREMLJEN 2.0 STAN

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno... više

230.000€ (4 107 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7.sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Odličan dupleks na Voždovcu površine 118 m²

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više

284.000€ (2 406 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 342000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Panciceva, 3.5, 76 m2 sa 2 terase, IV od X spratova, cg, 2 lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

342.000€ (4 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 56m2, 128800 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije,... više

128.800€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova

Stan, Beograd, Voždovac, Lekino brdo, trosoban, 84m2 , lux ID#1556

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,84 m2,168000 eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma... više

168.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/5 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Mirijevski bulevar, 37m2, uknjižen, kompletno namešten, sa parking mestom ID#

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan, uknjižen stan površine 37m2, na drugom spratu stambene zgrade novije gradnje iz 2019. godine u Mirijevskom bulevaru.... više

159.000€ (4 297 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

ZEMUN CENTAR 214m2 , 2T , 600000e

Centar, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više

600.000€ (2 803 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 214m²
  • 1.sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Central Palace - Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

2.5, 84m2 (terasa), 6/7, lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja jednu od glavnih... više

319.000€ (3 797 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 6/7 spratova