Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1580 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, BW Residences, 2.0, 63m2, 504000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 84900, II/, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Kompletno opremljen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

504.000€ (8 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 2.sprat

Cara Uroša, 3.0, 110m2+15m2 terasa, uknj

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol, Cara Uroša, moderan, trosoban penthaus uknjižen na 110m2 plus terasa od 15m2 koja nije ušla u kvadraturu. Na četvrtom... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

- cukarica sf 2642

Cerak, Čukarica, Beograd

Cerak partizanske vode treći sprat, 94m 260000 sa namestajem Vlasnik 1/1 ag provizija 2% više

260.000€ (2 765 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • .sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 290000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Slobodana Jovanovića, 3.0, 71m2, 200000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 96539, I/, terasa, uknjizen. Fenomenalan i prostran stan u Visnjickoj Banji, smesten u mirnom i prijatnom okruzenju. Stan se... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1.sprat

Vračar, Krunski venac - Njegoševa 62m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

2.0, 62m2, 5/6, CG, lift, interfon, ktv, video nadzor, parking Njegoševa ulica je smeštena u srcu Vračara i jedna je od retkih ulica koje još... više

290.000€ (4 677 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 5/6 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 192m2, 465000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

465.000€ (2 421 €/m²)

  • 3 soba
  • 192m²
  • 2.sprat

STAN VOZDOVAC BANJICA 79m2 , L , 178000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift,... više

178.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 8.sprat

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 4.0, 91m2, 128000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Prodaje se duplex u ulici... više

128.000€ (1 406 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova