Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1587 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAZOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao,... više

300.000€ (4 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

Voždovac, Konjarnik - Glasinačka 45m2

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac, Beograd

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa.... više

152.000€ (3 377 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 175m2, 523800EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119187, VI/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

523.800€ (2 993 €/m²)

  • 4 soba
  • 175m²
  • 6/7 spratova

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 176m2 , 2T , 450000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Esad Pasina, 4.0 (adaptibilan u 5.0), 176 m2 sa dve terase, II, III i IV od IV sprata, tripleks,... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Vlastimira Đuze Stojiljkovića, 3.0, 115m2, 162000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više

162.000€ (1 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

- vodzovac sf 2577

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Prodaje se stan u naselju Braće jerković, spratnost 7/7, dupleks, 3 spavaće sobe, terasa, sredjen krov. Ima priključak za cg, ali nije priključeno.... više

300.000€ (3 614 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • .sprat

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar, 37m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine... više

158.000€ (4 270 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 2/3 spratova

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 62m2, 107000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

107.000€ (1 725 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²