Za upit stan pronađeno 4995 oglasa

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 240000€

Sajam, Novi Sad

Oglasava se prodaja stana u blizini Novosadskog sajma. Agencijska oznaka 1098272. CENA: 240 000 e + 3 % agencijske provizije. Stan je kompletno... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 1/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Uknjizen troiposoban stan na Grbavici, kuhinja odvojena sa prirodnom ventilacijom, trpezarija posebno, dva mokra cvora, dvostroano orjentisan,... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 206000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1091190 - Uknjižen troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje dve velike terase. Grejanje podno na gas. Peti sprat,... više

206.000€ (1 287 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Odličan trosoban stan u kući 97m2, prvi sprat, Palilula, blizu škole Kole Ra

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 1/3 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu,... više

184.730€ (2 886 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 1/8 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova