Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Murmanska, 3.0, 60m2, 210000 EUR

Zvezdarska šuma, Beograd

Lep, sređen, prostran i izuzetno svetao stan ukupne površine 60m2 (terasa 7 m2), koji se nalazi u mirnom delu kod Zvezdarske šume, u blizini... više

210.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska, 60m2

Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više

195.000€ (3 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 224.400e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 27m2 , T , 195000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Hercegovacka, 0.5, 27.41 m2 sa terasom, III od XVI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • 3.sprat

- novi sad sf 2735

Centar, Novi Sad

U dobroj odrzavanoj zgradi, gradjenoj posle 2000 god, uknjižen kao jedan stan, ali su od njega, još u izgradnji napravljene dve zasebne celine:... više

237.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 555000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100859: Cena stana 555.000 sa pdv om +3% agencijske provizije. 2 GARAŽNA MESTA. Predstavljamo vam penthouse koji se prostire... više

555.000€ (3 000 €/m²)

  • 5 soba
  • 185m²
  • 7/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 360500€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1094820- Uknjižen četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj zgradi na bulevaru Evrope. Stan ima svoj lift koji ide od garažnih... više

360.500€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/7 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 70m2, 259000 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Jugoistočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv. Mogućnost... više

259.000€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 2/10 spratova

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, 2.0, 75m2, 255880 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv.Mogućnost... više

255.880€ (3 411 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 395000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

395.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša, 133m2, 3.0, 4/4 + 2 garažna mesta

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj... više

250.000€ (1 879 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova