Za upit stan west 65 pronađeno 1275 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 60m2, 150000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 128855, IV/IV, klima, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja,... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Moderan dvoiposoban stan u novogradnji, 59 m2, III sprat – Ub - 98.900€

Centar, Ub

Ako tražite dom koji odiše toplinom i kvalitetom, ovaj stan je pravi izbor za vas. Na trećem spratu nove, moderne zgrade sa liftom, nalazi se... više

98.900€ (1 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3.sprat

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Južni bulevar, Gospodara Vučića, 2.0, 68m2, 195000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od... više

195.000€ (2 867 €/m²)

  • 2 soba
  • 68m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Vlastimira Đuze Stojiljkovića, 3.0, 115m2, 162000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u... više

162.000€ (1 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 115m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Centar, Kondina, 2.0, 60m2, 300000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke... više

300.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/7 spratova

NOVOGRADNJA! Jednoiposoban stan 42m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) - 84.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

Stara Pazova, Novi Banovci, Svetosavska, 2.0, 57m2, 124900EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz... više

124.900€ (2 191 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban... više

295.000€ (2 979 €/m²)

  • 5 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova