Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 43m2, 105350EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine.... više

105.350€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Karađorđev park, Nebojšina, 3.0, 78m2, 319000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113309, II/V, klima, lift, terasa(3), garaza, stambena zgrada. Veoma lep, 3.0 namesten stan sa tri terase i garaznim mestom,... više

319.000€ (4 089 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 64m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

98.560€ (1 540 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina 2.0 37m2

Kopitareva Gradina, Beograd

Beograd, Stari Grad- Kopitareva Gradina Džordža Vašingtona 2.0, 37m2 U jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Starog Grada, u neposrednoj blizini... više

160.000€ (4 324 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 370000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102332. Cena stana 370.000eu + 3% agencijske provizije. Centar, blizina Dunava. Jedinstveno u ponudi, četvorosoban... više

370.000€ (3 189 €/m²)

  • 4 soba
  • 116m²
  • 3/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 69m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

243.000€ (3 521 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 260000€

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

<p>Vidovdansko naselje, novogradnja ODMAH USELJIVA NEKRETNINA. Agencijska oznaka stana 1102435. Cena stana 260.000eu +3% agencijske provizije.... više

260.000€ (1 756 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 148m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 29,52m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

59.040€ (2 035 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

146.800€ (3 191 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića, 113m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja (Sannyville) - Mirka Milojkovića 4.0, 113m2 (lođa i zastakljena terasa 31m2), CG, lift, 4/5, telefon, interfon, KATV,... više

300.000€ (2 654 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 4/5 spratova

Stari grad, Botanička bašta - Budimska, 165m2

Botanička bašta, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Botanička bašta - Budimska 4.0, 165m2 (terasa 44m2), grejanje na toplotne pumpe, lift, 6/6, telefon, interfon, garaža Na prodaju... više

500.000€ (3 030 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 165m²
  • 6/6 spratova