Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Dvoiposoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

158.742€ (2 334 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 10/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

128.611€ (2 143 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 4/10 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 61m2, 149450EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove... više

149.450€ (2 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/4 spratova

Stanovi u izgradnji centar 70 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog... više

146.300€ (2 090 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Divčibare - Novi centar, Breza ID#1596

Divčibare, Valjevo, Valjevo

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara... više

100.000€ (2 380 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100664, cena stana je 151.000e +3% agencijske provizije, Novi Sad, Bulevar, 57 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i... više

150.000€ (2 631 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Cvetni Trg - Mišarska 65m2

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno... više

399.000€ (6 138 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka, 110m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Čelopečka 4.0, 110m2 (terasa 9m2), 4/7, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, video nadzor Kvalitetna zgrada u završnoj... više

415.800€ (3 780 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 4/7 spratova

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića, 270m2

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan... više

580.000€ (2 148 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 270m²
  • 2/2 spratova

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 65.95m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

118.700€ (1 826 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 39m2, 98125EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove... više

98.125€ (2 516 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²