Za upit stan west 65 pronađeno 1274 oglasa

Zvezdara - Olimp, 66m2

Olimp, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Olimp 3.0, 66m2 (terasa 4.5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj... više

205.000€ (3 106 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

129.966€ (2 363 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

PRODAJA LUKSUZNOG STANA U VRNJAČKOJ BANJI – 149m², NOVOGRADNJA

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene... više

275.000€ (1 845 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 3/3 spratova

Palilula, Višnjička banja - Ljubomira Jovanovića 55m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

2.0, 55m2, vpr/2, CG(gas), interfon, internet, ktv, video nadzor, parking mesto po dodatnoj ceni Višnjička banja je urbano naselje na istoku... više

175.000€ (3 181 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • vp/2 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe, dva kupatila, ostavom i toaletom - Kragujevac, A

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 86,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

174.953€ (2 034 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 4/4 spratova

Stan 50 m2, treći sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 50 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

90.750€ (1 815 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 75 m2 plus

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 75 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

155.719€ (2 076 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka, 82m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom... više

390.000€ (4 756 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 9/15 spratova

Zvezdara, Đeram - Đevđelijska 157m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire... više

385.000€ (2 452 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 157m²
  • 5/6 spratova

Luxuzni stanovi malih kvadratura

Kluz, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Kluz, ul.Bulevara kralja Aleksandra, 2.0, 46,2m2, II/7, lift, CG sa kalorimetrima (plaćanje po potrošnji) , inverter klima i split... više

138.600€ (3 013 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/7 spratova

Vračar - Južni bulevar, 90m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar - Južni bulevar 3.0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim... više

455.000€ (5 055 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/4 spratova