Za upit stan novom nova Detelinara pronađeno 73 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – novogradnja Detelinara, jednosobni, dvosobni i tro

Detelinara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan... više

81.775€ (3 407 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična loka

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Veselina Masleše, odlična lokacija pogodna kako za život tako i kao investicija. Struktura:... više

94.860€ (2 710 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 4.sprat

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj detelinari- 63m2

Nova detelinara, Novi Sad

Prodaje se dvorišno orijentisan stan površine 62 m² na 4. spratu u zgradi od ukupno 5 spratova. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog... više

204.000€ (3 238 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 275000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102604, cena nekretnine 275.000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Nova Detelinara, petosoban duplex, 97m2, peti... više

275.000€ (2 835 €/m²)

  • 5 soba
  • 97m²
  • 5/5 spratova

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Oglas

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten,... više

129.540€ (3 159 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1000944

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Rumenačka. Uknjižen dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Novosadskog sajma i TC... više

126.180€ (2 684 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 2.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, 60m2, prostran, dvosoban, sa odvojenom kuhinjom! +++ Agencijska oznaka 1102365 CENA 200.000 eura + 3% provizije. Na prodaju... više

200.000€ (3 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101933 -CENA 270 000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen četvorosoban stan na Novoj Detelinari. Stan je novije gradnje,... više

273.000€ (2 967 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 2/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 155.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Nova Detelinara, trosoban, 82m2 u blizini Sajma, odličan raspored! Agencijska oznaka 1100969 CENA STANA JE 215000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA... više

215.000€ (2 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 6/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 250000€

Nova Detelinara, Novi Sad

ODLIČAN PETOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA, KVALITETNA GRADNJA. Agencijska oznaka 1095585. RETKO DOBAR I KVALITETAN VELIKI STAN.U prodaji je petosoban... više

250.000€ (1 748 €/m²)

  • 5 soba
  • 143m²
  • 5/6 spratova