Za upit stan Novi Sad pronađeno 1700 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 68000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101971 - Uknjižena garsonjera na Podbari. Potpuno renovirana garsonjera na lepoj lokaciji, na rubu pešačke zone. Grejanje... više

68.000€ (3 777 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • Prizemlje/1 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Izuzetno retko u ponudi. Komplet adaptiran salonac u predivnoj zgradi, nadomak muzeja I Dunavskog parka Agencijska oznaka stana 1100976. CENA... više

450.000€ (3 435 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • 1/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Centar, Novi Sad

Adaptirana nekretnina u samom centru grada, gde u 27 m2 ima te i odvojenu spavaću sobu+++Agencijska oznaka stana 1101292, CENA 85 000e PLUS... više

110.000€ (4 074 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 172500€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100136 - CENA je 172500e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen, izuzetno lep, trosoban stan na Grbavici, na odličnoj... više

172.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 6/6 spratova

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Dvosoban stan – Telep, 53m², neuseljavan, idealna lokacija

Telep, Novi Sad

A prodaju moderan dvosoban stan na Telepu - kvart koji postaje sve popularniji. Stan je neuseljavan i vlasnik dobija potpuno svež prostor visokog... više

159.650€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/3 spratova

Jednosoban stan 30 m² Mišeluk | Novogradnja | Terasa | Lift | Uknjižen | LUX

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je moderan jednosoban stan površine 30 m² na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji na Mišeluku, u neposrednoj blizini nove Kovid bolnice.... više

72.900€ (2 430 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD . NOVOGRADNJA . JEDNOSOBAN .DVOSOBAN . TROSOBAN .CENTA

Centar, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji se gradi na odličnoj lokaciji u blizini ulice FUTOSKE PIJACE Ovaj projekat... više

370.697€ (3 369 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – trosoban stan 72m2 Beogradski kej, terasa, 2 franc

Kej, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju odličan trosoban stan površine 72m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Beogradski kej. Stan... više

255.000€ (3 541 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/18 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat